SLEVOVÉ KUPÓNY

Slevový kupón je možné obdržet v tištěné podobě, prostřednictvím e-mailu z elektronické adresy shop@ostyle.cz nebo na sociálních sítích https://www.facebook.com/ostyle.owin/https://www.instagram.com/ostyle_cz/. Platí pouze pro maloobchodní prodej, nikoli velkoobchod.

Lze jej uplatnit na eshopu a v prodejně O’Style na adrese Mírové nám. 490/12, 466 01 Jablonec nad Nisou. Slevové kupóny jsou přenosné a nejsou proto vázány na jméno. 

Slevový kupón vždy obsahuje kód, na jehož základě bude na nákup uplatněna sleva. Tato sleva může být procentuální nebo ve výši konkrétní částky. 

Pro uplatnění slevového kupónu na eshopu je třeba se zaregistrovat a v druhém kroku objednávky „platba a doprava“ zadat kód do kolonky pro slevové kupóny. 

Pro uplatnění slevového kupónu v prodejně O’Style na adrese Mírové nám. 490/12, 466 01 Jablonec nad Nisou je třeba před namarkováním zboží předat kupón nebo poukaz ve fyzické podobě nebo nadiktovat kód na nich uvedený.

Není-li stanoveno jinak, slevové kupóny není možné uplatňovat opakovaně, nelze vzájemně kombinovat a nelze je použít na nákup dalších poukazů.

 

Slevový kupón a kód nelze uplatnit velkoobchodně! Tyto objednávky nebudeme akceptovat.